VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Podczas Mszy św. sprawowanej w sobotę 9 maja o godzinie 11:00, ks. biskup Krzysztof Włodarczyk udzielił młodzieży sakramentu Bierzmowania. Dokonał także poświęcenia nowego tabernakulum i przeniósł do niego Najświętszy Sakrament. Był to wzruszający moment, bowiem w naszej świątyni Chrystus Eucharystyczny otrzymał godne miejsce swojej obecności. Przyjmowany z tego tabernakulum w Komunii świętej, pójdzie z nami błogosławiąc codzienne troski radości. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie uczestniczyli w tej podniosłej uroczystości.

  2. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kolejne etapy naszego budowania. Wdzięczni jesteśmy za wszystkie dary serca, dzięki którym pięknieje nasza świątynia. Naszych darczyńców polecamy wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę podczas Mszy św. oraz nowenny.

  3. Rocznicę pierwszej Komunii świętej dzieci klas czwartych przeżywają podczas Mszy św. o godzinie 11:00.

  4. Majowe nabożeństwa codziennie po Mszy św. wieczornej.

  5. Wszystkim życzymy pięknych majowych dni i błogosławionego tygodnia.
Przewijanie do góry