- Podczas Mszy św. sprawowanej w sobotę 9 maja o godzinie 11:00, ks. biskup Krzysztof Włodarczyk udzielił młodzieży sakramentu Bierzmowania. Dokonał także poświęcenia nowego tabernakulum i przeniósł do niego Najświętszy Sakrament. Był to wzruszający moment, bowiem w naszej świątyni Chrystus Eucharystyczny otrzymał godne miejsce swojej obecności. Przyjmowany z tego tabernakulum w Komunii świętej, pójdzie z nami błogosławiąc codzienne troski radości. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie uczestniczyli w tej podniosłej uroczystości.
- Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kolejne etapy naszego budowania. Wdzięczni jesteśmy za wszystkie dary serca, dzięki którym pięknieje nasza świątynia. Naszych darczyńców polecamy wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę podczas Mszy św. oraz nowenny.
- Rocznicę pierwszej Komunii świętej dzieci klas czwartych przeżywają podczas Mszy św. o godzinie 11:00.
- Majowe nabożeństwa codziennie po Mszy św. wieczornej.
- Wszystkim życzymy pięknych majowych dni i błogosławionego tygodnia.
