- Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przed nami czas przygotowania do Pięćdziesiątnicy, gdy na Maryję i Apostołów zgromadzonych w wieczerniku zstąpił Duch Święty.
- W minioną środę przywieziono do naszego kościoła postacie Chrystusa i apostołów eucharystycznej mozaiki. Pod koniec maja rozpoczną się prace związane z ułożeniem obrazu ostatniej wieczerzy na ścianie prezbiterium.
- Będziemy wdzięczni za każdą ofiarę na ten cel, którą możemy złożyć na tacę, wrzucić do skarbon w kościele, lub wpłacić na konto parafii.
- Postacie apostołów w czasie oczekiwania na ich układanie zostały złożone po lewej stronie ołtarza.
- W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to uroczystość odpustowa Zgromadzenia Ducha Świętego.
- Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy świętej wieczornej.
- Podobnie jak w minione lata Hospicjum im. łbogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki także i dzisiaj prosi o wsparcie akcji Pola Nadziei. Celem akcji jest zakup wyposażenia i sprzętu medycznego. Ks. dyrektor Hospicjum dziękuje serdecznie naszym parafianom za ofiarność w latach ubiegłych. Zbiórkę przed kościołem przeprowadzą wolontariusze Hospicjum po każdej Mszy św.
8. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i pięknych dni rozpoczynającego się tygodnia.
