KONTO PARAFII 85 1090 1072 0000 0001 0126 4553 NIP 953-17-75-402 REGON 040091603

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 24.05.2020

  1. Matka Boska Pięknej Miłości nawiedza nasze rodziny. Tak jak każda Matka przynosi nam dar swojej miłości i troski. Wsłuchuje się w nasze prośby, także i wtedy, gdy odczytuje je z naszych serc. W zakrystii możemy ustalić dzień odwiedzin naszego domu.
  2. Majowe nabożeństwo codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  3. Przewodnik Katolicki niech stanie się dla nas źródłem informacji o życiu Kościoła w Polsce i na świecie, o sprawach, które są bolesne, a także o tych, które przynoszą radość i nadzieję.
  4. Cieszymy się z coraz liczniejszego uczestnictwa parafian w Mszach Świętych niedzielnych, a także sprawowanych w dni powszednie. W każdej z nich może uczestniczyć 90 osób. Dla wielu z uczestników jest to wzruszający powrót do spotkań z Chrystusem i przyjmowanie Go do swoich serc.
  5. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek, 1 czerwca, po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Do Uroczystości Bożego Ciała trwa czas spowiedzi świętej wielkanocnej. Przed każdą Mszą Świętą jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  7. Prace budowlane w domu parafialnym postępują zgodnie z ustalonym planem. Trwa teraz ocieplanie ścian zewnętrznych, a w najbliższych  dniach przystąpimy do montażu instalacji grzewczej i kanalizacyjnej. Wartość już wykonanych robót przekroczyła 57 tysięcy złotych. Jesteśmy wdzięczni za każdy dar serca przekazany na ten cel, gdyż tylko dzięki Waszej ofiarności będziemy mogli kontynuować nasze prace. Niech Matka Boska Pięknej Miłości oraz św. Jan Paweł II otaczają wszystkich darczyńców swoim błogosławieństwem i opieką.