KONTO PARAFII 85 1090 1072 0000 0001 0126 4553 NIP 953-17-75-402 REGON 040091603

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA – 25.12.2020

  1. Wszystkim naszym Drogim Parafinom, Przyjaciołom, Darczyńcom i Gościom składamy najlepsze świąteczne życzenia. Niech moc płynąca z Betlejemskiej Tajemnicy odmienia oblicze ziemi, niech oddali epidemię, niech przynosi chorym zdrowie, a nam wszystkim dobro, miłość i pokój.
  2. Kończymy ten rok z dziękczynieniem za wszelkie otrzymane dobro oraz ofiary, dzięki którym mimo pandemii, tak wiele prac budowlanych udało się nam zrealizować. Niech Boża Dziecina wszystkim błogosławi i wynagradza za dobroć serca.
  3. Msze Święte we wszystkie świąteczne dni według niedzielnego porządku. W uroczystość św. Szczepana tradycyjnie będą zbierane ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski, oraz diecezjalne uczenie katolickie.
  4. Polecamy świąteczny numer Przewodnika Katolickiego.
  5. Tak jak zapowiadaliśmy, w ramach tegorocznej kolędy wspólnie w jedności i braterstwie, uczestniczyć będziemy w uroczystych Mszach św. i w obrzędzie błogosławieństwa rodzin. Spotkania rozpoczniemy od poniedziałku, 4 stycznia. Msza Święta kolędowa rozpoczynać się będzie o godz. 17.00. Do uczestnictwa zapraszamy przedstawiciela z każdego domu i z każdej rodziny. Prosimy, aby uczestnicy liturgii przynieśli ze sobą wodę w naczyńku, którą kapłan pobłogosławi. Będziemy mogli po powrocie poświęcić nią nasze domy i mieszkania. Każda Msza Święta sprawowana będzie w intencji uczestników liturgii, oraz wszystkich, których w tym dniu obejmujemy naszą modlitwą. Tradycyjne kolędowe ofiary, z których budujemy naszą świątynię, będziemy mogli złożyć do kosza podczas liturgii.
  6. Podczas ogłoszeń w drugie święto oraz w niedzielę podamy w jakie dni z wyznaczonymi rodzinami spotkamy sie na Mszach Świętych.